Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Rýchla pôžička - získajte ju rýchlo a bezproblémovo !

 

Vo chvíli, keď človek potrebuje finančnú hotovosť, nemá chuť riešiť komplikované administratívne postupy. Proces vybavenia pôžičky sme nastavili tak, aby bol rýchly a bezproblémový. Pôžička je bez dokladovania účelu. Výška pôžičky je od 500 do 5000 eur. Pri pôžičke nie je potrebný písomný súhlas manžela či manželky.

 

Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Je len na Vás,  ako chcete o pôžičku požiadať !  Vyberte si spôsob ktorý Vám vyhovuje najviac.

 

 

rýchla pôžička cez internet

Pokiaľ potrebujete finančné prostriedky naozaj rýchlo, najrýchlejší spôsob je podať žiadosť elektronicky cez formulár na našej webovej stránke, kde zaznačíte dodanie podkladov k spracovaniu online. 

Výsledok o vyhodnotení Vašej žiadosti Vám príde na Váš mail, ktorý uvediete v žiadosti, najneskôr do 10. minút od dokončenia žiadosti. Obratom Vám zašleme mail, aké podklady sú potrebné pre dokončenie žiadosti (zoznam dokladov závisí od typu príjmu) a tie nám viete zaslať mailom. 

Ak nám zašlete všetky požadované doklady dostatočne rýchlo, žiadosť o pôžičku bude spracovaná ešte v ten istý deň, ako bola podaná online žiadosť o pôžičku. K tomu, aby boli finančné prostriedky prevedené na Váš bankový účet, je potrebný už len Váš podpis na zmluvnej dokumentácii. 

 

pôžička ihneď - osobne v kancelárii

Ak preferujete osobný kontakt, môžete požiadať o pôžičku aj osobne u nás v kancelárii. 

Stretnutie si dohodneme telefonicky, alebo cez formulár na našej webovej stránke, kde označíte dodanie dokladov v kancelárii. Následne budete telefonicky informovaný, aké doklady je potrebné doniesť, aby bolo možné žiadosť spracovať ihneď. 

Po podpise zmluvy o pôžičku, je zmluvná dokumentácia okamžite postúpená na čerpanie finančných prostriedkov v prospech Vášho bankového účtu. 

 

stretnutie s obchodným zástupcom

Ak Vám nevyhovuje dodanie podkladov elektronicky a nemáte čas prísť do kancelárie, vie prísť obchodný zástupca za Vami. 

Dohodnete si stretnutie cez online žiadosť – vyznačíte stretnutie s obchodným zástupcom, ktorý Vás následne bude kontaktovať za účelom dohodnutia termínu stretnutia. Prípadne môžete zavolať na kontakt uvedený na našej webovej stránke a dohodnúť si tak stretnutie s obchodným zástupcom, ktorý príde za vami domov, do práce alebo aj na iné vopred dohodnuté miesto. 

Stretnutie s naším zástupcom je rýchle, trvá približne 10 minút. Stačí ak máte pri sebe originály dokladov, nie je potrebná kopírka,     a teda mať pripravené fotokópie dokladov.