Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Pôžičky pre opatrovateľky

 

Ponúkame Vám možnosť získať rýchlu pôžičku, ľahko a online. 

Získajte peniaze z pohodlia Vášho domu, dokonca i v zahraničí. Jednoduché vybavenie, žiadosť  spracovaná okamžite po vyplnení online žiadosti na našej stránke.  Vhodné pre všetky opatrovateľky či ženy pracujúce v zahraničí, ktoré potrebujú peniaze, ale nemajú čas, resp. majú komplikovanú cestu k ich zabezpečeniu ! 

 


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.
Pôžičky pre opatrovateľky
4.6 (92%) 5 hlasov

 

 

Veľakrát sú opatrovateľky považované za osobitnú kategóriu, zvlášť v prípade, keď si chcú požičať peniaze. Pre banky sú problémom, pretože väčina z pracujúcich opatrovateliek nepracuje na klasický pracovný pomer, ale pracujú na základe domácej, alebo zahraničnej živnosti. S tým je spojená nutnosť podania daňových priznaní doma alebo v krajine, kde prácu vykonávajú. Dokladovanie rôznych žiadostí či potvrdení a nutnosť vykonávania všetkých možných administratívnych úkonov, vyčerpáva popri práci a časovej zaneprerázdnenosti žiadateľky natoľko, že jednoducho v konečnom dôsledku nespĺňajú kritérie pre udelenie pôžičky.

 

Flexibilná pôžička na čokoľvek. Vyberte si spôsob, ktorý je pre Vás najvýhodnejší !

 

Zabezpečíme Vám flexibilnú pôžičku, bez ďalších zbytočných administratívnych úkonov. Kontaktujte nás a Vaše požiadavky sa stanú skutočnosťou.  Všetko v prospech toho, aby ste mohli dostať peniaze, prakticky na čokoľvek.

 

Vybavenie pôžičky je možné dokonca i zo zahraničia, my ju dovtedy pripravíme na posúdenie a schválenie. Kontaktujte nás po Vašom návrate, v pozitívnom prípade tak ostáva už iba stretnutie pre podpísanie zmluvy. Takto si ušetríte čas, kedy ste doma. Ten je pre Vás iste  nesmierne potrebný a môžete ho venovať sebe a svojej rodine

Zavolajte nám alebo napíšte, ktorý spôsob Vám najviac vyhovuje Radi sa Vám prispôsobíme.

 

Príbehy ľudí, ktorým pomohla pôžička od nás :

 

 

Rýchla pôžička vo výške 3 000 Eur pre opatrovateľku v Rakúsku. Pani Jane z Prešova, 62 ročnej opatrovateľke v Rakúsku, bol schválený úver. Jej požiadavku, aby to bola rýchla pôžička, sa úspešne podarilo splniť. Úver mala schválený vo výške 3 000 Eur s dobou splatnosti na 4 roky.

 

 

 

Potrebné doklady pre schválenie pôžičky pre opatrovateľky

 

 

 

Pozrite si spôsoby výpočtu k schváleniu úveru. Pre získanie pôžičky od nás stačí, že spĺňate jeden z nižšie uvedených výpočtov. Samozrejme, prednosť má ten výpočet, ktorý je pre Vás najziskovejší a najvýhodnejší

 

Výpočet podľa údajov z dańového priznania za minulý rok

  1. Základ dane (z daňového priznania) / 12

Príklad: klientka má základ dane 6000 EUR

Výpočet:  6 000 EUR / 12 = 500 EUR.

Teda mesačný príjem klienta je 500 EUR. Tento príjem je kalkulovaný v schvaľovacom procese.

 

  1. Suma 60% z obratu za minulý rok

Príklad: Ak klientka zarába (fakturuje) 1 000 EUR za mesiac (resp. pracovný turnus), jej obrat je  12.000 EUR za rok.

Výpočet:  12.000 EUR x 0.6 (60 %)  = 7.200 EUR / 12 (mesiacov) = 600 EUR.

Measačný akceptovateľný príjem je 600 EUR. Tento spôsob je najjednoduchší z pohľadu výpočtu a dokladovania potrebných dokumentov

 

  1. Výpočet priemeru 6-tich za sebou nasledujúcich faktúr

Príklad: Ak klientka zarába (fakturuje) 1 000 EUR za mesiac (resp. pracovný turnus), vypracuje sa priemer 6 posledných faktúr, pričom nesmie chýbať žiadny mesiac. Napr. pre akceptáciu žiadosti, podanej vo februári, klientka vydokladuje príjem za 6. – 12. mesiac v minulom kalendárnom roku.

Výpočet:  1 000 EUR x 6 mesiacov = 6 000 EUR / 6 mesiacov = 1 000  EUR

Pri tomto spôsobe dokladovania a výpočtu je akceptovateľný príjem klientky 1 000 EUR.

Nevýhodou tohto spôsobu je dokladovanie prílišného počtu dokladov zo strany žiadateľa, keďže musí dodať 6 posledných faktúr a súúčasne aj vydokladovať 6 príjmových dokladov, resp. 6 výpisov z účtu, v závislosti od toho, akým spôsobom je klientka vyplácaná. Ostatné potrebné doklady, daňové priznanie, zmluva s dotknutou rodinou pri opatrovaní.

 

  1. Výpočet priemeru zo 6- tich po sebe nasledujúcich faktúr bez doloženia daňového priznania.

Je podobný spôsob ako v prípade 3. Výhodou je, že klientke nie je potrebné doložiť daňové priznanie, resp. z dôvodu, keď daňové priznanie je veľmi nízke. Dôvod môže byť napr. keď podáva žiadosť o pôžičku vo februári a pracovať začala až v novembri. Pri tomto spôsobe dokladovania potrebných dokumentov je však podmienka, že úhrada posledných 6 faktúr nie je ralizovaná v hotovosti, ale prevodom na účet.