Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Rýchle pôžičky pre živnostníkov

Ste živnostník a nedarí sa Vám zohnať úver? Nespĺňate podmienky pre banku, pretože nie ste klasický zamestnanec?

Príďte k nám! Máme pre Vás riešenie, s ktorým sa dostanete k pôžičke rýchlo, jednoducho a výhodne.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.
Rýchle pôžičky pre živnostníkov
4.6 (92%) 5 hlasov

 

 

Ľudia pracujúci ako SZČO sú automaticky posudzovaní bankou prísnejšie a ťažšie sa dostanú k úveru. Majú neraz sťažené podmienky dostať sa k peniazom, bytu či autu...sú na tom horšie ako ľudia, ktorí zarábajú menej, ale pracujú na trvalý pracovný pomer.

 

A to všetko napriek tomu, že títo ľudia si každomesačne poctivo svoju výplatu fakturujú. Dostávajú každý mesiac pravidelne tú istú sumu a dokonca v ten istý deň im príde na účet presne toľko peňazí, koľko uviedli na faktúre.

Obráťte sa na nás!

Vďaka efektívnym prístupom, ale aj získanými skúsenosťami sme schopní splniť požiadavky spotrebiteľov aj vtedy, keď mnohé finančné spoločnosti sú limitované, nechcú či nedokážu pomôcť.

Kontaktujte nás:

 

Výšku pôžičky a dobu splácania nastavíme spoločne tak, aby vyhovovala Vašim potrebám a finančným možnostiam. Môžete si aj vybrať, či nás osobne navštívite v kancelárii, alebo sa s Vami stretne náš obchodný zástupca. S nami získavate absolútnu flexibilitu, seriózne jednanie a rýchle vybavenie. Všetko pre vašu spokojnosť.

Potrebné doklady k schváleniu pôžičky pre živnostníkov