Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Výhodné pôžičky pre dôchodcov do 75 rokov

Nedostali ste pôžičku v banke pre vek a ste pre nich rizikom? Bol problémom pre finančné inštitúcie Váš príjem? Kontaktujte nás, sme pripravení byť Vám podporou. Pre nás je vek skutočne iba číslo a nízky príjem nie je neriešiteľný problém.

Ponúkame Vám dostupné pôžičky pre dôchodcov do 75 rokov.

 


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.
Výhodné pôžičky pre dôchodcov do 75 rokov
4.6 (92%) 5 hlasov

 

 

Či ste starobní, invalidní, či výsluhoví dôchodcovia, máme pre Vás riešenie ! U nás vybavíte pôžičku ľahko a rýchlo. Výšku pôžičky a dobu splácania nastavíme spoločne tak, aby vyhovovala Vašim potrebám a finančným možnostiam.

Pôžičku si vybavíte ľahko a rýchlo, online, telefonicky alebo aj osobne

 

Kontaktujte nás, ak ste:

- Starobní dôchodcovia

- Invalidní dôchodcovia

  - Výsluhoví dôchodcovia

Aj vy, naši seniori, máte predsa nárok na dôstojný život, bývanie, zdravotnú starostlivosť a pokojný život. Všetci však dobre vieme, že v prípade potreby je pre starších zohnať si pôžičku neobyčajne náročné a zdĺhavé. A to všetko kvôli vyššiemu veku a nedostatočnej výške príjmov. Toto býva neraz nezvládnuteľný rébusom. Ale nie u nás!

Nevyžadujeme, zdôvodňovania, nepýtame sa „načo“ a „prečo“

To všetko s vedomím, aby nebola pre Vás značne ohrozujúca a mohli ste sa tak nerušene venovať pokojnému spolunažívaniu a užiť si zaslúženého odpočinku. Obráťte na nás. Bez starosti.

Potrebné doklady k schváleniu pôžičky pre dôchodcov do 75 rokov