Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

 

Autoúver

Potrebujete kúpiť auto alebo sa Vám auto pokazilo a musíte zaplatiť za opravu? Ak Vám v banke odmietli požičať, máme pre Vás riešenie. Auto-úver od nás viete použiť na kúpu, aj opravu Vášho auta. 

 

Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Výhody autoúveru od nás

Nakoľko chápeme situáciu, keď sa človek ocitne bez auta a potrebuje ho, snažíme sa, aby tento stav netrval dlho. Práve preto chceme, aby ste peniaze mali čo najskôr. Nepožadujeme žiadny návrh kúpnej zmluvy ani predfaktúru zo servisu, pokiaľ potrebujete zaplatiť za opravu auta. Aby ste vedeli rýchlo riešiť Vaše potreby, proces je naozaj rýchly, teda pôžičku viete mať schválenú už v daný deň podania žiadosti. 

 

 

Bez dokladovania účelu

Náš vzťah s klientom je založený na dôvere. Klientovi dôverujeme, že úver použije na účel práve v spojitosti s autom, či už sa jedná o kúpu alebo opravu auta. Mnoho finančných spoločností vyžaduje dodatočné dokladovanie účelu. U nás to neplatí – nepožadujeme dokladovanie účelu ani pred poskytnutím, ani po poskytnutí pôžičky. 

 

Pôžička je bez ručenia autom, aj bez kontroly registra

Všetci vieme, že jednoduchšie sa kupuje pokiaľ máte pri kúpe aute peniaze v hotovosti, takpovediac v ruke, než pokiaľ sa predávajúci dozvie, že musí čakať na peniaze z leasingovej spoločnosti. Leasingové spoločnosti majú mnohé obmedzenia. Často sa kúpa auta skomplikuje kontrolou bankového či nebankového registra. Nie je ojedinelé, že aj napriek ručeniu autom – čo leasingová spoločnosť vyžaduje, je úver na auto vo výsledku zamietnutý a je nutné hľadať náhradné riešenie. To sú skutočnosti, ktoré netešia ani kupujúceho ani predávajúceho. My si tieto skutočnosti uvedomujeme a práve preto, aby sme kúpu auta zjednodušili, finančne prostriedky zasielame na účet ešte pred kúpou Vášho auta. Teda do zmluvy nie je potrebné definovať aké auto sa bude kupovať.