Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Využite novinku na trhu ! Ponúkame výhodné pôžičky až do 5000 eur. Žiadosť o pôžičku viete podať v rámci celého Slovenska cez online žiadosť. Vyplnenie žiadosti trvá maximálne 10 minút.

Záujemci o pôžičku z Košíc a okolia  vedia požiadať o pôžičku aj osobne, u nás v kancelárii každý pracovný deň.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Od ľudí pre ľudí.

Nový spôsob poskytovania pôžičiek si vypýtal trh sám. Nakoľko po novele zákona, mnoho záujemcov o pôžičku zamietaných v ostatných finančných inštitúciách z dôvodu prísnych schvaľovacích kritérií, nevedeli získať potrebnú finančnú hotovosť, vznikol na Slovensku nový spôsob poskytovania pôžičiek a to pôžičky od ľudí pre ľudí.

 

 

Pôžičky bez kontroly registra

 

 Nakoľko nový spôsob poskytovania pôžičiek nie je ovplyvnený novelou zákona, nie je našou povinnosťou kontrolovať   bankový ani nebankový register. Keďže pôžička je poskytovaná od súkromných osôb a nie finančnej inštitúcie ktorá je   pod kontrolou národnej banky, register kontrolovať musí. To však neznamená, že pôžička bude poskytnutá aj osobe,   pri ktorej je zrejmé, že nemá dostatočný prijem, aby vedela hradiť všetky svoje finančné záväzky.

 

 

 Každá finančná inštitúcia,  či už banka, alebo aj nebankovka, mala svojich klientov ktorý vedeli,  že pokiaľ majú   potrebu  rýchlych peňazí,  oslovili inštitúciu ktorá im vyhovovala, požiadali o úver a pokiaľ spĺňali podmienky danej   inštitúcie tak  a bol im úver poskytnutý. Avšak po novele v zákone tieto inštitúcie nie že  by nechceli uspokojiť potreby   svojich klientov ale už nemôžu  pokiaľ žiadateľ  nespĺňa kritéria ktoré sú definované zákonom. Radosť z toho nemá ani   klient ani pracovník finančnej inštitúcie. Klient chcel peniaze a zamestnanec urobený obchod. To však je už iba   minulosťou...