O nás – rýchla pôžička od ľudí pre ľudí

 

Sme ideálnym riešením pre kohokoľvek, kto potrebuje finančné prostriedky a hľadá tú najjednoduchšiu a najrýchlejšiu cestu k ich získaniu. Postup získania pôžičky sme nastavili tak, aby bol rýchly a bez komplikovaných procesov. 

 

 

Vhodné aj pre ľudí s poškodeným registrom

 

Podľa novely zákona, ak ste meškali so splátkou hoc len pár dní, banka, ale takisto aj nebankovka, Vám odmietne poskytnúť úver,

nakoľko tieto tvrdé kritéria im prikazuje slovenská legislatíva. Neprihliada sa ani na skutočnosť, že bol človek práce neschopný,

mal v oneskorení uhradenú faktúru alebo mu meškala výplata. S bankou a ani nebankovkou sa vyjednávať nedá – pôžičku

automaticky zamietne. 

 

Nakoľko poskytujeme pôžičky od ľudí pre ľudí, na rozdiel od banky či klasickej nebankovky, vieme poskytnúť úver aj osobe, ktorá

má poškodený register – teda v banke ani nebankovke získať pôžičku nevie. 

 

Úver od nás prechádza takisto schvaľovacím procesom, kde sa sleduje, či žiadateľ o úver spĺňa kritéria potrebné pre poskytnutie

rýchlej pôžičky. Na rozdiel od bežnej finančnej inštitúcie (banka, nebanková spoločnosť) nie sme povinní dodržiavať usmernenie NBS – teda vieme mať individuálny pohľad na úverový register žiadateľa o úver. 

 

       

Odmietla Vás banka kvôli výške Vášho príjmu?

Od 1.1.2018 prišla do platnosti novela zákona, ktorá obmedzuje ľudí s nízkym príjmom získať pôžičku. 

U nás to neplatí. Ak Vám v banke povedia, že pôžičku neviete získať, lebo máte nízky príjem, ešte stále máte možnosť získať pôžičku od nás. Pre nás tento zákon neplatí, my Vám pôžičku poskytnúť môžeme. To však neznamená, že pôžičku poskytneme komukoľvek, aj pokiaľ je bez príjmu, prípadne má splátky vyššie ako príjem. 

 

 

Spolupracujte s nami

 

Pri aktuálnej situácii na slovenskom finančnom trhu, ako jedna z mála finančných inštitúcii dokážeme uspokojiť potreby klientov a máme stále rastúci počet klientov. 

 

Potrebujeme nových spolupracovníkov, najmä v lokalite Košice a Košice - okolie, ktorí by zastrešili túto oblasť. Hľadáme ľudí, ktorí poznajú lokálny trh a majú skúsenosti v tomto segmente. V prípade záujmu o spoluprácu nás kontaktujte mailom na info@pozickakosice.sk alebo na telefónnom čísle 0948 620 059. 

 

Spolupráca s našou spoločnosťou, zabezpečuje prísun klientov, ktorí nás kontaktovali online - cez našu webovú stránku. Vďaka nášmu prepracovanému vnútornému systému, viete pri využití minimálnej energie získať aj ďalších klientov, ktorí budú aj schválení, nakoľko nie sme obmedzení zákonnými zmenami ako iné bežné finančne inštitúcie.