Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Pôžička pre podnikateľov

Takmer každý, kto je majiteľom s.r.o., teda právnickej osoby vie, aké ťažké, ba až nemožné je získať pôžičku v bankách. Možno ste to aj sami zažili a ostali ste sklamaný, čo všetko musíte spĺňať, dokladovať a zháňať, aby ste dostali spotrebný úver, pokiaľ ste majiteľ s.r.o. S nami je cesta jednoduchá a rýchla. Využite naše služby!

Podnikatelia, oplatí sa Vám, nám zveriť.

Nezaťažíme vaše účtovníctvo ani vaše účty a peňaženky!


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.
Pôžička pre podnikateľov
4.6 (92%) 5 hlasov

 

Dokážeme Vám pomôcť i v tejto náročnej situácii.

Majiteľom s.r.o. – čiek  je neskutočné náročné dostať spotrebný úver. Banky nie sú schopné ani ochotné prijať status s.r.o., na základe ktorého podnikateľ vykonáva prácu. Keď žiada banku o peniaze, takmer vždy ostane sklamaný. Pritom, paradoxne, ak ste podnikateľ, tvoríte hodnoty pre štát, prípadne dávate ľuďom prácu a odvádzate za nich štátu nemalé finančné prostriedky. Pre získanie úveru to však nestačí a znamenáte pre banku vážny problém. Banky kalkulujú na základe vyplatených dividend, teda podielu zo zisku, čo je u prevažnej väčšiny klientov neriešiteľná požiadavka, ktorú jednoducho nespĺňajú.

 

My nesledujeme váš vyplatený či nevyplatený zisk, ani nás nezaujíma vaša optimalizácia ziskov a nákladov.

Z toho dôvodu, máte jedinečnú šancu dostať sa k úveru, aj keď ste podnikateľ a vlastníkom s.r.o. To, čo doteraz pre vás bolo nemožné, zrazu sa jednoducho dá. Ľahko, rýchlo a pohodlne. Kontaktujte nás a vyberte si spôsob spolupráce, ktorý je pre vás najpohodlnejší:

Potrebné doklady pre schválenie pôžičky pre podnikateľov