Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Pani Jane z Prešova, 62 ročnej opatrovateľke  v Rakúsku, bol schválený úver. Jej požiadavku, aby to bola rýchla pôžička, sa úspešne podarilo splniť. Úver mala schválený ešte v deň podania žiadosti vo výške 3 000 Eur s dobou splatnosti na 4 roky.

Rýchlu pôžičku, ihneď a jednoducho, ako získala pani Jana, môžete získať aj vy! Stačí podať online žiadosť.

 

 

Pani Jana mala manžela alkoholika a gemblera, ktorý sa dostal do veľkých finančných problémov a nebol schopný splácať svoje úvery. To bol hlavný dôvod, prečo došlo k rozvodu. Po rozvode potrebovala pani Jana finančné prostriedky na zariadenie bytu ktory si zobrala do podnájmu. Lenže vplyvom toho, že exmanžel nesplácal svoje úvery, ktoré nadobudol ešte počas manželstva, teda boli to spoločné úvery, ktoré sa vzťahovali aj na ňu, pani Jane bol zamietnutý akýkoľvek úver od bánk. Nebolo jej umožnené ani vziať si tovar na splátky. U nás sa však na ňu šťastie usmialo!


Pôžička
Suma od 400 € do 10000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

 

 

Iste mnohé ženy a manželky sa stretli so  situáciou, keď nie vlastným zlyhaním, ale lajdáckosťou svojho partnera sa dostali do nezávideniahodnej situácie. Pritom, neurobili nič zlé, ba priam sa snažili problémom uniknúť, no tie si ich aj tak našli.

Mať manžela gamblera či alkoholika si určite nepraje žiadná moderná žena. No človek si mnohokrát nevyberá, resp. zdá sa, že si vyberie dobre, ale časom sa zo vzorného partnera vykľuje chamtivá, nezodpovedná osoba, túžiaca po dokonale vyzerajúcom šťastí. No len dočasu. Nezodpovedným prístupom k životu, k  svojim najbližším i okoliu tak ohrozujú nielen seba ale aj ostatných, Tí mnohokrát tolerujú, trpia. No je zrejmé, že raz pohár pretečie...

Do takejto nezávideniahodnej situácie sa dostala aj pani Jana z Prešova. K nej sa veru v posledných mesiacoch otočil osud chrbotm a to poriadne.  Dlhší čas na svojom manželovi pozorovala nepokoj, náhlu zmenu nálad či zamotávanie sa do vlastných, neraz, protichodných názorov. Horká pravda však vyšla nakoniec na povrch. Janin manžel prepadol alkoholu, čo Jana spozorovala takmer okamžite. No to ešte nebolo najhoršie. Ukázalo sa, že sa zadĺžil, stratil kamarátov i najbližších, stratil dôveru i v seba samého. Tvrdo sa oddal neduhu gamblerstva.  A tak, ako lavína, privolal na seba rôzne problémy, trpel finančné suchoty, zadĺžil sa, dokonca rozpredal aj veci z domu. Keď sa situácia stala neúnosnou, Jana s malou dušou, no otvoreným srdcom sa snažila svojho muža predsa len priviesť na dobrú cestu, a prevychovať ho. Samozrejme zistila, že musí nastúpiť tvrdá liečba a prísne odlúčenie od doterajšieho spôsobu života. O tom však jej manžel nechcel ani počuť. Neustále sa vyhováral, že sa veci dajú do poriadku, bude tak ako pred tým, že to zvládne aj sám, bez neustáleho ambulantného dozoru. Ako to už neraz takto býva, recidíva je v takýchto prípadoch ešte horšia, ako keď tento nežiadúci stav nastane.  Situácia sa stala neúnosnou a rozpad vzťahov i manželstva býva v takýchto prípadoch nezvratný.

Pani Janka musela začať prakticky odznova. Hoci s veľkou bolesťou  a sklamaním, musela predsa myslieť na svoje živobytie, na to, že jej neostáva nič iné, ako ísť vlastnou cestou a zvyknúť si opäť na život bez neustáleho strachu, sklamania. O akom-takom šťastí sa v tejto neutešenej situácii dá považovať, že deti už boli veľké, samostatné a mali svoje rodiny. A tak Janka vykročila do nového života. Zohnala si prácu opatrovateľky v Rakúsku. Vďaka financiám z predaja ich spoločného bytu, si zohnala útulný podnájom a tak okúsila nový spôsob života.

Mysliac si, že odtiaľ príbeh pokračuje už iba v pokojnom a šťastnom rytme je veľký omyl. Už pri snahe vziať si neveľkú pôžičku na zariadenie bytu narazila na významný problém.  Totiž, kvôli manželovým finančným problémom a faktu, že nesplácal úvery, ktoré vznikli ešte počas ich spoločného manželstva, pani Janka pocítila tvrdosť a neoblomnosť legislatívy na vlastnej koži. Ťarcha nesplácaných úverov sa vzťahovala sa aj na ňu a dostala sa do situácie, akokeby bola neplatič ona sama. Bola považovaná za osobu s poškodeným registrom, vplyvom zlej finančnej disciplíny, spojenej s neplatením úverov. Dá sa s tým vôbec nejak pohnúť? Človek, ktorý sa nie vlastnou vinou dostal do zlej situácie, teraz znáša horkosť a bolesť, hoci si len chce zabezpečiť štadndardný život a skvalitniť tak vlastnú budúcnosť?

Pani Janka nepochodila v bankových či nebankových inšititúciách. Jej poškodený bankový register bol neúprosný a nepriechodný. Dokonca, zaťažilo ju to natoľko, že si nemohla vziať tovar ani na splátky. Darmo bol jej príbeh ľahko uveriteľný, pochopiteľný a jedným z mnohých v dnešnej dobe...V zúfalom hľadaní východiska z tejto situácie natrafila na našu webovú stránku  pri hľadaní pôžičiek pre opatrovateľky.

Tak sa dostala k nám a až vtedy začali veci naberať rýchly spád. Zistila, že pre nás register nie je neriešiteľný problém, že primárny cieľ je, nájsť najprijateľnejšie východisko na to, aby klient bol spokojný a v pokoji si užíval kvalitný život. Naša klientka sa dostala k pôžičke ľahko, rýchlo. Zabezpečila si zariadenie bytu, popri tom pracuje ako opatrovateľka. Vraví, že cíti, že začala znovu žiť. A ako poznamenala, je rada, že jej osud doprial aj nové potešenie, v ktoré už ani nedúfala.